MATERIAŁY SPAWALNICZE

Nasza firma oferuje materiały i sprzęt spawalniczy najwyższej jakości zarówno firmom, jak i Klientom indywidualnym na terenie całej Polski. Staramy się, by spełniały wymagania naszych Klientów, a jednocześnie, by mogli zakupić je w przystępnych cenach. Niezwykle ważne jest także, by sprzedawane przez nas produkty spełniały wszystkie standardy. 

Dlatego też dostępne w naszym sklepie materiały spawalnicze zostały wyprodukowane przez austriacką firmę Böhler, która specjalizuje się w produkcji stali specjalnych, które dystrybuuje na całym świecie. Firma ta kojarzy się z niezawodnością oraz jakością i takie właśnie są materiały spawalnicze, które oferujemy naszym Klientom. W ofercie znajdziecie Państwo również materiały i akcesoria takich producentów jak: Metalurgia Radomsko oraz GCE.

Elektrody otulone (MMA)

Wśród naszych podstawowych produktów znajdują się elektrody spawalnicze różnego rodzaju. Są one najczęścieściej stosowanym przez naszych klientów materiałem do prac „terenowych”. Oferujemy elektrody do każdego typu prac czy materiału. Jeśli nie są Państwo pewni co do wyboru – zapraszamy do kontaktu. Dzięki naszemu doświadczeniu w prowadzeniu i nadzorowaniu prac spawalniczych możemy doradzić optymalne jakościowo i finansowo rozwiązanie.  

uchwyty, pręty TIG, druty do spawania MIGMAG, spawarka inwertorowa, palnik

Druty MIG/MAG (GMAW) oraz pręty TIG (GTAW)

Stosowane w metodzie spawania GMAW druty do spawania MIG/MAG są jednym z naszych najpopularniejszych produktów. Jest to po prostu lity drut, powlekany lub nie, nawinięty na szpulę różnych gabarytów. Za pomocą specjalnego uchwytu, elektroda jest podawana do jeziorka automatycznie, co pozwala na zmechanizowanie całego procesu i jest jedną z głównych zalet tego produktu. 

Druty do spawania MIG/MAG są uniwersalne, gdyż umożliwiają pracę na różnego rodzaju metalach, a wykonywane z ich użyciem spoiny są bardzo dobrej jakości. Podobny asortyment do drutów litych prezentujemy w zakresie prętów TIG. Jak w każdej sytuacji – powiedz nam jakie są Twoje potrzeby, a my znajdziemy materiał, który spełni oczekiwania i nie zrujnuje portfela.

Druty proszkowe (FCAW, MCAW)

Oferujemy także druty proszkowe, pozwalające na efektywne spawanie większości stali. Umożliwiają one spawanie w wydajny sposób, a także lepszy wygląd spoiny. W ich przypadku należy liczyć się z wyższymi kosztami zakupu, co jest związane z wygodą ich stosowania i najwyższą jakością wykonywanych spoin. 

W przypadku drutów samoosłonowych, można zrezygnować z zakupu gazów osłonowych, zmniejszają się też wymagania organizacji stanowiska spawalniczego.

Materiały i sprzęt spawalniczy - elektrody i uchwyty

Druty, taśmy i topniki do spawania łukiem krytym (SAW)

Ostatnimi znajdującymi się w naszej ofercie produktami są te stosowanie w przypadku sprzętu spawalniczego typu SAW, która wyróżnia się spośród innych lepszym tempem wykonywania pracy, co jest wykorzystywane przede wszystkim w przypadku konstrukcji większych rozmiarów. Oferujemy zarówno druty, taśmy jak i topniki.   

Istnieje bardzo wiele metod skutecznego spawania, dlatego też dobór odpowiedniego materiału i sprzętu spawalniczego jest bardzo trudnym zadaniem. Możemy jednak zagwarantować, że wszystkie oferowane przez nas produkty jak chociażby pręty TIG, druty do spawania MIG/MAG, uchwyty spawalnicze, palniki do cięcia czy spawarki i zestawy spawarek są najwyższej jakości i umożliwiają naszym Klientom dokładne wykonywanie swojej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem i kontaktu.

Zapraszamy do skorzystania z naszego katalogu dostępnego TUTAJ lub poprzez menu - KATALOG-WYCENA.